Ana içeriğe atla

Logo

 Yayınevi

E- Kitap Erişim Linki

Hakkında

" "

" "

İnformascope / Elsevier Firması

Kitap Listesi ve Erişim Linkleri

 

Focus E-book Collection paketinde Sosyal Bilimler, Finans, Sinirbilim ve Psikoloji konu başlıklarında 5447 Adet elektronik kitap bulunmaktadır.

" "

Cambridge University Firması

Kitap Listesi ve Erişim Linkleri

 

Sosyal Bilimler alanında 26971 Adet elektronik kitap bulunmaktadır.

 

 

 

 

Not: Elektronik kaynakları kullanırken Üniversitemiz aboneliğinin sonlandırılmaması ve ceza yememeniz açısından aşağıda bulunan kurallara uymanız önem arz etmektedir.

 

ELEKTRONİK KAYNAK KULLANIM KURALLARI

  • Kütüphane’nin sağlamış olduğu elektronik kaynakların, verilerin, elektronik posta ya da basılı kopyalarının Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi mensubu olmayan kişilerle paylaşılması yasaktır.
  • Elektronik kaynaklardan sağlanan materyaller, herkes tarafından erişilebilen web sayfalarına ya da diğer çevrim içi ortama gönderilemez.
  • Yayınların tüm mülkiyet hakkı satıcı ya da üretici firmaya aittir. Üçüncü parti yazılımlar (Getright, Flashget, Internet Download Manager vb.) kullanarak sistematik indirme yapılamaz.
  • Uzaktan erişim ile ilgili “Kullanıcı adı ve şifre” bilgilerini bir elektronik ağ üzerine yükleyemez, dağıtamaz ve başkalarıyla paylaşamaz.
  • Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi personeli ve öğrencileri, fikri mülkiyet ve telif hakları ile ilgili her türlü etkinlik ve işlemlerinde yasalara, Üniversitenin politikasında belirlenen ilkelere, genel akademik etik ve ilkelere uygun davranmakla yükümlüdür. Elektronik kaynakların kullanımından doğabilecek bütün sorumluluk söz konusu materyali kullanan kişi veya kişilere aittir. Kullanıcılar sözleşmede yer alan maddelere uygun olarak lisanslı elektronik kaynakları kullanmayı kabul ve taahhüt ederler.

 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.